ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL5°C
Karla Karışık Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Eylül 2013 Cuma 20:11

Toma'ların önünde CHP’nin ne işi var?

Tomaların önünde CHPnin ne işi var?


AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema, Gezi Parkı olayları ile başlayan ve son günlerde yine alevlenen farklı eylemlerle ilgili değerlendirmede bulundu.

Türkiye’nin açıkça kirli senaryolarla kaosa sürüklenmek istediğini ve buna da CHP’nin çanak tuttuğunu savunan Ulema, CHP milletvekillerinin Toma'ların önünde provokatif eylemlerde bulunduğunu ifade ederek, "Biz iktidarımız boyunca her zaman herkese adil olduk. Eğer bu eylemlerde polisin suçu varsa cezasını çeker. Ancak görüyoruz ki bizi kendi içimizde çatışmaya sürüklemeye çalışıyorlar. Biz bu ülkede her zaman farklılıkları bir zenginlik olarak gördük ve her kesime aynı mesafede saygılı davrandık. Biz bize oy veren vermeyen 77 milyon Türkiye’nin partisiyiz. Gezi olaylarında 14-15 yaşındaki çocukları maşa olarak kullandılar. Biz bu çocuklarımızı daha çok bilinçlendirmeliyiz. Toma'ların önünde CHP’nin ne işi var?"

AK Parti İzmir Bayraklı Teşkilatı'nın bir dizi ev, esnaf ve dernek ziyaretlerine katılan Milletvekili Ulema, İlçe Kadın Kolları toplantısı ile başlayan program eski ilçe yönetim kurulu üyesi Veli Aksüt’ün vefatı nedeniyle taziye ziyareti, Bayraklı Bayburtlular Derneği ziyareti, Çay Mahalle esnaf ziyareti ve ilçe yönetim kurulu toplantısı ile sona erdi.

Program boyunca vatandaşlara önemli mesajlar veren Milletvekili Nesrin Ulema’nın gündeminde yaklaşan yerel seçimler ve ülke çapında gerçekleştirilen eylemler vardı. Ulema, İzmir’in 13 yıldır kan kaybettiğini ifade ederek, Aziz Kocaoğlu’na yüklendi. Ulema, "Aziz Kocaoğlu bir açıklamasında metronun bir sabah ansızın açılacağını ifade ediyor. İşte bu CHP’nin gayri ciddi ve sistemsiz yapısını ortaya çıkarıyor. Kocaoğlu, bu söylemi ile İzmirliler ile dalga geçmiştir." diye konuştu.

İzmir Milletvekili Nesrin Ulema’nın gündeminde yerel seçimler de vardı. Ulema, İzmirlilerin artık her şeyin farkında olduğunu ifade ederek, "İzmir artık her şeyi görüyor. Biz 13 yıldır hala harmandalı çöplüğünü, İzmir metrosunu konuşuyorsak demek ki burada yanlış giden işler var. Her gittiğimiz yerde bunları anlatmaya çalışıyoruz. CHP de bu seçimleri kaybedeceğini biliyor ve bu durum CHP’ye panik yaptırıyor." diye konuştu.

Bunun yanı sıra 35 projenin 17’sinin temelinin atıldığına da değinen Ulema, "Kısa zamanda 35 projenin 17 tanesinin temelini attık. Bu, AK Parti hükümetinin başarısıdır. İzmir, hükümet tarafından her türlü desteği fazlasıyla almaktadır."


KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER