ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Hafif Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Kasım 2012 Pazartesi 21:19

TOKİ sakinleri sorunlarını anlattı

TOKİ sakinleri sorunlarını anlattı


Adıyaman Belediye Başkanı M. Necip Büyükaslan, eski tekel barakaları yerine yapılan TOKİ konutları sakinleriyle bir araya gelerek, sorunlarını dinledi.

TOKİ konutlarında gerçekleşen geniş katılımlı toplantıda, Başkan Büyükaslan’a, Belediye başkan yardımcıları Hacı Yusuf Bilgin, Ebubekir Fırat, Fen İşleri Müdürü Mahmut Tekin, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ahmet Mürsel Pancar eşlik etti.

TOKİ konutlarında oturanların tamamının katıldığı toplantıda, konut sakinleri sorunlarını bir bir anlatırken, Başkan Büyükaslan ve beraberindekiler, “söz uçar yazı kalır” düsturuyla sorunları not aldı. Daha sonra bir konuşma yapan Büyükaslan, “Sorun ve sıkıntılarınızı dinledik. Tek tek not aldık. Buradan ayrıldıktan sonra dile getirmiş olduğunuz sıkıntıları masaya yatıracağız. Belediyeyi ilgilendiren ve ilgilendirmeyen sorunları tasnif edeceğiz. Belediyenin uhdesinde olanları tespit ettikten hemen sonra belli bir program dâhilinde ve imkânlarımız ölçüsünde çözmeye çalışacağız. Müteahhidi ilgilendiren bir durum var ise onu da önce sayın valimiz ile paylaşacağım. Daha sonra önümüzdeki hafta Ankara’ya gittiğimde TOKİ yetkililerine aktaracağım. Hatta gerekirse sayın başbakanımıza da bildireceğim. Önemli olan sorunlarınızın çözüme kavuşturulmasıdır. Bu konuda elimizden ne geliyorsa onu yapacağız.” dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER