ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL35°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Kasım 2012 Pazartesi 16:56

TOBB'dan bot ve mont yardımı

TOBBdan bot ve mont yardımı


Zonguldak’ın Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) yardımlarını teslim etti. 500 adet bot ve 500 adet mont okul müdürleri tarafından teslim alındı.

    İlk ve orta dereceli okullarda öğrenim gören ihtiyaç sahibi öğrencilerin kışlık ihtiyaçlarını gidermek üzere yardımda bulunan Odalar ve Borsalar Birliği, Ticaret ve Sanayi Odaları aracılığı ile yardımlarını teslim etti.
    
    Törene Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdusselam Aksoy da katıldı. Bugün sade bir törenle toplamda 500 adet bot ve 500 adet mont yardımında bulunan Odalar ve Borsalar Birliği’nin yardımları, Ereğli TSO yönetimi tarafından okul müdürlerine düzenlenen törenle teslim edildi.

    Ereğli TSO Başkanı Mehmet Genç törende yaptığı konuşmasında yardımları eğitime katkı adı altında yılda bir kez yapılığını, Odalar ev Borsalar Birliği’nin bu yardımları gerçekleştirdiğini ifade etti. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdusselam Aksoy ise ihtiyaç sahibi öğrencileri adına Odalar ve Borsalar Birliği ile Ereğli TSO Yönetimine teşekkür etti.

    Konuşmalarından ardından eğitime katkı yardımları okul müdürlerine imza karşılığında teslim edildi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER