ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL17°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Ocak 2013 Salı 14:42

TKDK gençleri yatırıma yönlendiriyor

TKDK gençleri yatırıma yönlendiriyor


Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Ağrı Genç İşadamları Derneği (AGİAD) üyelerine bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Ağrı İl Koordinatörlüğü toplantı salonunda yapılan bilgilendirme toplantısına TKDK’ adına yerinde kontrol, ödeme talep işlemleri ve proje yönetimi birimlerinin, amirleri, iletişim uzmanları ve işadamları katıldı.

AGİAD Başkanı Mevlüt Bayındır, yaptığı konuşmada, "Öncelikle İl Koordinatörümüz başta olmak üzere TKDK bünyesindeki birim amirlerine programın düzenlenmesinde bize verdikleri destekten dolayı derneğimiz adına teşekkür ediyorum.” dedi.

TKDK’nın Ağrı’nın gelişimi için bir fırsat olduğunu ve bu fırsatın en iyi şekilde değerlendirilmesi gerektiğini vurgulayan Bayındır, "TKDK gerek projelere verdiği hibe oranlarının yüksekliği, gerek personel ve kurum yapısı bakımından Ağrı‘ya çok şey katacağına inandığımız bir kurumdur. TKDK personelinin ne kadar iyi niyetli ve hevesli olduğunu bu toplantıda bir kez daha görmüş olduk. Bizler de bu kurumdan en iyi şekilde faydalanarak ilimize yatırım yapılmasına katkı sağlamalıyız." dedi.

Toplantı, TKDK'nın ve Ağrı'da uygulanacak tedbirlerin, kurum bünyesindeki birim amirleri tarafından ayrıntılı şekilde anlatılmasının ardından, dernek üyelerinin sorularının cevaplanmasıyla devam etti.

Toplantı sonunda hatıra fotoğrafı çektiren katılımcılar, memnuniyetlerini dile getirerek TKDK Ağrı İl Koordinatörlüğü binasından ayrıldı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER