ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Temmuz 2013 Çarşamba 23:22

Terme’den tayini çıkan Emniyet Müdürü Şensu’ya iftar verildi

Termeden tayini çıkan Emniyet Müdürü Şensuya iftar verildi


Samsun’un Terme ilçesinde tayini çıkan İlçe Emniyet Müdürü Yalçın Şensu’ya iftar yemeği verildi. İl merkezine tayini çıkan Şensu, programa katılanlardan helallik istedi.

Terme Ulusoy dinlenme tesislerinde verilen veda yemeğine Samsun İl Emniyet Müdürü İsmail Türkmenli, Terme Kaymakamı Fahri Meral, Belediye Başkanı Ahmet Yirmibeşoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Olcay Özdemir, kurum müdürleri, emniyet personeli, vatandaşlar ve basın mensupları katıldı.

Terme Güvenlik Hizmetleri Destekleme Derneği'nin ev sahipliği yaptığı programda konuşma yapan, Samsun İl Emniyet Müdürü İsmail Türkmenli, Terme'den ayrılacak olan Emniyet Müdürü Yalçın Şensu’ya ve tayini çıkarak ilçeden ayrılan emniyet mensuplarına yeni görev yerlerinde başarılar diledi.

İlçe Emniyet Müdürü Yalçın Şensu ise, memurların hepsi ile başarılı çalışmalara imza attıklarını, bundan böyle birbirlerinden uzak olsalar da kalplerinin bir olacağını ifade etti. Konuşmaların ardından tayini çıkan Emniyet Müdürü Yalçın Şensu’ya plaket ve çeşitli hediyeler verildi. Şensu, programa katılanlardan haklarını helal etmelerini istedi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER