ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Haziran 2013 Perşembe 23:09

Terme Ticaret Odası'ndan vatandaşa, ‘bakkalına sahip çık’ çağrısı

Terme Ticaret Odasından vatandaşa, bakkalına sahip çık çağrısı


Samsun'un Terme ilçesinde gıdacılarla bir araya gelen Terme Ticaret Odası yönetimi, bakkal ve yerel marketlerin ulusal marketler karşısında yaşadığı sıkıntılara dikkat çekmek için vatandaşa ‘bakkalına sahip çık’ çağrısı yapma kararı aldı.

Samsun’un Terme ilçesinde vatandaşa, yerel market ve mahalle bakkalına sahip çık çağrısı yapıldı. Terme Ticaret Odası'nın organize ettiği toplantıda mahalle bakkalı ve yerel market sahipleri yaşadıkları sorunların ortak bir noktada çözümü için bir araya geldi. 4 saat süren toplantıda söz alan bakkallar yaşadıkları sorunlardan bahsetti. Müşterinin bizden beklentisi, yerel marketin ilçe ekonomisine katkısı, müşteri portföyünün belirlenmesi gibi birçok konunun konuşulduğu toplantının ilk ayağında vatandaşa "Yerel market ve bakkaldan alışveriş yap ki Terme kazansın" sloganıyla ulaşılması kararlaştırıldı.

Toplantıya başkanlık yapan Terme Ticaret Odası Meclis Başkanı Mehmet Körpe, “İlçemizin esnafına, marketine ve bakkalına sahip çıkmak için bu toplantıda yapmamız gerekenleri yaparak 'bakkalına sahip çık' sloganı ile Termelileri hitap edeceğiz. Özellikle de market ve bakkallar olarak kendimizi yenileyip müşterilerimize hitap kalitemizi artıracağız. Yıllardır vatandaşa sunduğumuz sıcaklığı samimiyeti onlara sunmaya devam edeceğimizi ve onlardan da bizlerden alış veriş yapmalarını isteyeceğiz” dedi.

Körpe, Terme TSO olarak ilanlar, broşürler, yazılı ve görsel basından yapılan açıklamalarla projeye start vereceklerini, kampanyaya tüm Termelilerden destek beklediğini belirtti.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER