ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Haziran 2013 Cumartesi 12:53

Terme Mal Müdürü Kırca’ya veda yemeği

Terme Mal Müdürü Kırcaya veda yemeği


Terme Mal Müdürü Yaşar Kırca’nın tayinin Erzurum’un İspir ilçesine çıkması nedeniyle, Samsun İl Defterdarı Hayati Dinç, Kaymakam Fahri Meral ve ilçe kurum müdürleri bir araya geldi.

    Samsun’un Terme ilçesinde tayini çıkan Mal Müdürü Yaşar Kırca’ya veda yemeği düzenlendi. Düzenlenen veda yemeğinde konuşma yapan Samsun il defterdarı Hayati Dinç, “Görevinde ki fedakârlıkla ve üstün azmi ile çevresine örnek olan Terme'den Erzurum’a gönderdiğimiz Mal Müdürümüz Yaşar Kırca'ya yeni yerinde başarılı olmasını diliyorum. Özellikle de Terme'de 2 B arazilerinin satışında gösterdiği üstün gayretten dolayı ayrıca tebrik etmek istiyorum” dedi. Daha sonra Dinç, Müdür Kırca’ya plaket ve teşekkür belgesi takdim etti.

    Daha sonra Kaymakamı Fahri Meral de bir konuşma yaparak, “İlçemizde Mal Müdürlüğü yapmış olan müdürümüzü onurlandırmak için düzenlenen bu yemeği hazırlamada emeği geçenlere teşekkür ederim, kendilerini tebrik ediyorum. Terme’ye verdiği hizmetlerden dolayı sayın Yaşar Kırca’ya teşekkür eder, yeni yerinde başarılı olmasını dilerim." dedi.

    Veda konuşması yapan Mal Müdürü Yaşar Kırca, Terme'den güzellik ve dostane bir şekilde ayrılmasından duyduğu mutluluğu dile getirerek kurumu ve kendisi adına programa katılanlardan haklarını helal etmesini istedi.

    Daha sonra konuklarla hatıra fotoğrafı çektiren Yaşar, konukların hediyelerini ve tebriklerini kabul etti. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER