ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Aralık 2013 Pazar 05:50

'Tek hedef Erdoğan'sız Türkiye'

Tek hedef Erdoğansız Türkiye

Emniyet-Sen Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Çelik, İstanbul merkezli operasyonla ilgili, "Tek hedefin 'Recep Tayyip Erdoğan'sız bir Türkiye' olduğunu bildiklerini ve bu oyuna gelmeyeceklerini" belirtti.


Çelik, yaptığı yazılı açıklamada, operasyon üzerinden Türkiye ve emniyet teşkilatında kaos ortamı oluşturulmak istendiğini açıkça gördüklerini ifade etti.

Birlik ve beraberliğe yönelik her türlü iç ve dış girişimin bertaraf edilmesi için teşkilatça kenetlenmenin şart olduğunu vurgulayan Çelik, "Gezi olaylarında polisin üzerinde oynanan oyun, polisi haftalarca çalıştırıp sosyal medya desteği ile polisi gösterici tarafına çekmekti ancak teşkilatımızın vatana olan bağlılığı ve İstanbul yönetimi ile olan koordineli çalışmamız sayesinde bu durumun engellenmesinde büyük rol oynadık" değerlendirmesinde bulundu.

Tehlikenin hala tam olarak tespit edilemediğini ve gerekli önlemlerin alınamadığını ileri süren Çelik, "Yapılan atamalar hem eksik hem sorunu çözme adına yetersizdir. Asıl atama yapılması gereken kişiler hala yerlerinde görevlerine devam etmektedirler. 81 il ve 951 ilçe temsilcimiz ile yaptığımız istişare toplantılarıyla tek hedefin 'Recep Tayyip Erdoğan'sız bir Türkiye' olduğunu biliyoruz ve bu oyuna gelmeyeceğimizi tüm kamuoyuna saygıyla duyururuz" ifadesini kullandı.

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER