ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Nisan 2014 Çarşamba 23:59

TBMM'de ilk selfie denemesi

TBMMde ilk selfie denemesi

Bu seneki 23 Nisan'da resepsiyon modaya uydu.


TBMM Başkanvekili Meral Akşener TBMM'deki 23 Nisan Resepsiyonu'nda, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural ile çekilmiş iki ''selfie'' pozunu Twitter hesabından paylaştı.

TBMM’nin 94’nci yıl kutlamaları çerçevesinde TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Meclis Fuaye Salonu'nda verdiği 23 Nisan Resepsiyonunda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yanı sıra partinin üst düzey yöneticilerde katıldı.


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Grup Başkanvekilleri Oktay Vural ve Yusuf Hallaçoğlu ile TBMM Başkanvekili Meral Akşener ve bir grup partili resepsiyonun yapıldığı Fuaye Salonu'nda resepsiyonun sonuna kadar sohbet etti. Burada partililer birlikte bol bol fotoğraf çektirirken, MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, kendi telefonuyla 'Selfie' akımına uydu ve aynı kareye kendisi, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve TBMM Başkanvekili Meral Akşener'i alarak 'selfie' fotoğrafı çekti. Bu fotoğrafı ise Akşener kendi twitter hesabında bu fotoğrafı 'Oktay Vural beyin selfiesi' diye paylaştı.

Akşener bir takipçisinin “Türkçe yazar mısınız? Sizin örnek olmanız gerekirken..” mesajına ise, “Haklısınız. Özçekim demem lazımdı” yanıtını verdi. 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER