ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Nisan 2013 Pazartesi 20:58

"Tarsus’ta polis çok başarılı işlere imza atıyor"


Mersin’in Tarsus İlçe Kaymakamı Orhan Şefik Güldibi, polisin çok başarılı çalışmalara imza attığını belirterek, kendilerine minnettar olduklarını söyledi.

Tarsus İlçe Emniyet Müdür Vekili 4. Sınıf Emniyet Müdürü F. Ufuk Solmaz ve beraberindeki heyet, Polis Teşkilatının 168. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Kaymakam Orhan Şefik Güldibi’ni ziyaret ederek günün anısına çiçek verdi.

Tarsus’ta polisin başarılı çalışmalara imza attığını belirten Kaymakam Güldibi, “168 yılda polis teşkilatımız çok önemli merhalelerden geçti. Özellikle kentlerde ve zaman zaman da ihtiyaç duyulduğu zaman kırsalda, yapmış olduğu çok özverili ve başarılı çalışmalarla polisimiz, kurulduğu andan itibaren çok güzel işlere imza atmış olmakla beraber, özellikle son yıllardaki özverili çalışmaları, daha iyi eğitilmiş, daha fazla meslek aşkıyla dolu personelin gayretleriyle çok iyi noktalara geldi. Bugün artık polisimiz geçmiş yıllarda olduğundan daha fazla güvenilir, daha fazla saygı duyulur, daha fazla insanların müracaat edebildiği, başka bir ifadeyle hızlı gelişen teknolojiye, dünya dengesine, ulusal ve uluslararası toplum yapılarına ayak uydurabilme ve hazırlanma noktasında kendisini çok daha iyi yetiştirmeye başlamış bir kurum haline geldi. Bu durum bizleri oldukça mutlu ediyor. Tabi, polis halkımızın içinden çıkmış Anadolu çocukları, dolayısıyla Anadolu’ya hizmet eden köylüsüyle kentlisiyle bütün herkesin rahatlıkla ulaşabileceği, hizmet almaya ihtiyacı olan herkesin çekinmeden arayabileceği, gidebileceği bir kurum haline geldi.” dedi.

Kabulde, İlçe Emniyet Müdür Vekili 4. Sınıf Emniyet Müdürü F. Ufuk Solmaz’ın yanı sıra, Çocuk Büro Amiri Komiser Fatih Issı, Trafik Tescil Denetim Büro Amiri Komiser Yardımcısı Mehmet Bayındır, Sosyal Hizmetler Büro Amirliğinde görevli Polis Memuru Süleyman Şahin ve Özel Kalem Polis Memuru Şule Aslantürk hazır bulundu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER