ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Haziran 2013 Cuma 12:26

Tanrıverdi, Solmaz’a yapılan silahlı saldırıyı kınadı

Tanrıverdi, Solmaza yapılan silahlı saldırıyı kınadı


MANİSA (CİHAN)- AK Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, Manisa İl Genel Meclisi (İGM) Başkanı Hayrullah Solmaz’a gerçekleştirilen silahlı saldırıyı kınadı.

Tanrıverdi, Manisa milletvekilleri Recai Berber, Muzaffer Yurttaş ve Selçuk Özdağ ile birlikte Solmaz’a 'geçmiş olsun' ziyaretinde bulundu.

Solmaz’a yapılan silahlı saldırıyı kınadıklarını dile getiren Tanrıverdi, “Biz sürekli bir şeyin altını çiziyoruz. Şiddetle sonuç alınmaz. Emniyetimizin olayı titizlikle takip ettiğini biliyoruz. Kendisine geçmiş olsun diliyoruz.” dedi.
İGM Başkanı Hayrullah Solmaz’da kendisini arayarak veya gelerek geçmiş olsun dileklerini iletenlere vefa borcunun olduğunu ifade etti. Solmaz, “Bu hadise gösterdi ki AK Parti çok büyük bir aile. Bu olayda herkes yanımızda oldu. Ben bu büyük ailenin ferdi olmaktan onur duyuyorum.” diye konuştu.

Solmaz, “Önceki gece polis görüntüleri izletti ve saldırganın kimliği ile ilgili bilgi istedi. Elimizde olanları, bildiklerimizi anlattı. Olayın faili olan kişi belirlendi ve aranıyor diye biliyorum. Olayla şahsi, siyasi veya ticari hiçbir ilişkim yok.” diye konuştu. CİHAN

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER