ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Haziran 2013 Çarşamba 16:16

Tandoğan, Boyabat TSO’nun başkanı oldu

Tandoğan, Boyabat TSOnun başkanı oldu


Sinop’un Boyabat ilçesinde seçime giden Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), yeni başkanını belirledi. Tek liste ile seçime giren Nuh Tandoğan, TSO’nun yeni başkanı oldu.

Hafta sonu 10 farklı meslek grubu temsilcilerinin seçiminden sonra yapılan TSO başkanlığı için bir araya gelen 10 farklı meslek grubu temsilcileri, seçime giderek yeni başkanlarını seçti. 18 üyenin geçerli oylarını alan işadamı Nuh Tandoğan yeni dönemde Boyabat TSO’nun başkanlığını devraldı. Seçim sonrasında kısa bir açıklama yapan Boyabat TSO Başkanı Nuh Tandoğan, bundan sonra Boyabat ve Boyabatlılar için çalışacaklarını belirterek, hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu. Tandoğan, ‘‘Biz sadece bayrağı devraldık. Amacımız bu bayrağı daha ileriye taşımaktır.’’ dedi.

Öte yandan Boyabat TSO’nun meclis başkanlığına en yaşlı üye sıfatı ile Zeki Mor seçilirken, yardımcılığına da Orhan Çakır getirildi. TSO’nun yeni başkan ve yönetim kurulu şu şekilde oluştu: Nuh Tandoğan (TSO Başkanı), Süleyman Mutlu, Hüseyin Mor, Metin Gökmen, Nuri Erdem, Mehmet Ali Günel, Hasan Cebeci. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER