ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Temmuz 2013 Perşembe 12:42

Talas'da yollar yenileniyor

Talasda yollar yenileniyor


Kayseri Talas Belediyesi, Erciyes Üniversite ile şehrin alternatif bağlantısı olan Yenidoğan Mahallesi'nde yol ve kaldırım yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler toplam uzunluğu 1 kilometreyi bulan çalışmalarla Yenidoğan'ı baştan aşağı yeniliyor.

Konuyla ilgili bilgiler veren Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım, Yenidoğan Mahallesi'nin tamamında alt ve üst yapı yenileme çalışmaları yapıldığını belirterek, "Ömrünü tamamlamış alt yapının ardından üst yapıda asfalt ve kaldırımları yeniliyoruz." dedi.

Başkan Yıldırım, Şaban Yılmaz, Çimenli caddeleri ile diğer ara sokaklardaki çalışmaların tamamlandığını kaydederek, "Şimdi ekiplerimiz Fatih Caddesi ile buraya bağlı sokaklarda asfalt yenileme ve kaldırım çalışmaları yürütüyor. Burada yaklaşık 1 kilometre uzunluğunda asfalt ve kaldırım yapılıyor." diye konuştu.

Yenidoğan Mahallesi'nin Talas'ın şehre açılan yüzü olduğunu anlatan Başkan Yıldırım, "Bütün mahallelerimizde aynı modern ve kaliteli yollar yapıyoruz. Çalışmalarımız Ramazan ayında yavaşlamadan bütün hızıyla devam ediyor. Amacımız kaliteli ve modern yol hizmetimizi her mahallemize sunmak." şeklinde konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER