ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ekim 2013 Çarşamba 12:32

Taksim'de restorasyonu yapılan binalar, fuhuş yuvasına döndü


İstanbul’un en önemli mekanlarından Taksim Meydanı’na çıkan Tarlabaşı Bulvarı'nda restorasyon için ön cepheleri kapatılan tarihi binalar, fuhuş yuvasına döndü. Emniyet müdürlüğüne yaklaşık 100 metre mesafede pazarlık yapan hayat kadınları, brandaların arkasında fuhuş yapıyor.

Taksim Meydanı’na çıkan Tarlabaşı Bulvarı ve Halaskargazi Caddesi, gece boyunca hayat kadınlarının mekanı haline geliyor. Bulvara çıkan hemen hemen tüm sokak başları ile Halaskargazi Caddesi üzerindeki her köşeyi mesken tutan hayat kadınları, bölgede rahatça hareket edebiliyor.

Tarlabaşı Bulvarı'nda Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne yaklaşık 100 metre mesafedeki fuhuş pazarlıkları ise dikkatlerden kaçmıyor. Hayat kadınları, yoldan geçen polislere aldırmadan pazarlıklarına devam ediyor. Müşterileriyle anlaşan hayat kadınları ile travestiler, restorasyon halindeki tarihi binaların brandaları arkasında fuhuş yapıyor.

Bu arada, gece geç saatlerde yaşanan bu olayları görüntüleyen basın mensuplarından rahatsız olan travestiler, cadde üzerindeki araçlarına binerek basın mensuplarını takip etmeye çalıştı. Gazetecilerin bulunduğu aracın önünü kesen ve tehditler savuran travestiler, araçtaki gazetecilere ellerindeki su şişeleriyle saldırdı. Yaşanan bu durum kameralara an be an yansıdı. Basın mensupları ise olay yerinden uzaklaşarak kurtulmayı başardı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER