SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Aralık 2014 Çarşamba 12:30

Taksim’de eylemcilere müdahale

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/taksimde-eylemcilere-mudahale-1493490-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/taksimde-eylemcilere-mudahale-1493490-622x360.jpg
Taksimde eylemcilere müdahale

İstiklal Caddesi’nde bir bankanın önünde eylem yapmak isteyen bir grup eylemciye polis müdahale etti.


İstiklal Caddesi’nde bir bankanın önünde eylem yapmak isteyen bir grup eylemciye polis müdahale etti. Gözaltına alınan eylemciler direnince arbede yaşandı.

Sosyalist Demokrasi Partisi (SDP) üyesi 5 kişi, Taksim İstiklal Caddesi’nde bir bankanın önünde toplanarak, 17 Aralık operasyonunun yıl dönümünde eylem yaptı. Grup, yanlarında getirdikleri ayakkabı kutularını bankanın önüne bıraktı. Grup bankanın önünde pankart açtığı sırada olay yerine polis sevk edildi. Polisle eylemciler arasında bir süre arbede yaşandı. Yaşanan arbedenin ardından polis 2’si kadın 5 kişiyi gözaltına aldı. Eylemciler polis otosuna bindirileceği sırada slogan atmaya devam etti. Gözaltına alınan eylemciler, daha sonra emniyete götürüldü.KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Anayasa Mahkemesi'nin "sezaryen" kararının gerekçesi

SONRAKİ HABER

Büyük gün bugün

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.