ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Ekim 2014 Pazar 18:50

Dikkat otomobilde "buzağı" var!

Sürücü koltuğundakine dikkat!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde radar kontrolü yapan polis, kameradan bir otomobilin içerisinde buzağı olduğunu fark edince ileride bekleyen ekiplere haber verdi.


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde radar kontrolü yapan polis, kameradan bir otomobilin içerisinde buzağı olduğunu fark edince ileride bekleyen ekiplere haber verdi. Otomobilin arka koltuğu sökülerek içerisine buzağı yerleştirildiği tespit edilirken, ön koltukta oturan şahıs yüzünü bisküvi kutusu ile gizlemeye çalıştı.

Kdz. Ereğli Yeşiltepe-Kepez yolunda radar ile hız kontrolü yapan polis, kameradan bir otomobilin içerisinde buzağı olduğunu tespit etti. Radar ile hız kontrolü yapan polis biraz ileride bekleyen polis ekiplerine durumu bildirerek yakalanmasını istedi. Trafik polisleri tarafından durdurulan Mustafa B. (60) idaresindeki 34 YL 7192 plakalı otomobilde yapılan kontrolde arka koltukların sökülerek içerisine yaklaşık 6-7 aylık bir buzağının konulduğunu tespit etti. Köyden aldığı buzağıyı evine götürdüğünü söyleyen sürücüye polis ekipleri usulsüz taşımacılıktan işlem yaparak aracı trafikten men etti.

Otomobilin ön koltuğunda oturan kişi gazetecilerin kendisini görüntülemesine engel olmak için yüzünü bisküvi kutusu ile saklamaya çalışırken, araç sürücüsü de gazetecilere tepki gösterdi.

Otomobil içerisindeki buzağı güvenli bir yere götürüldükten sonra, araç Kdz. Ereğli Belediyesi otoparkına çekildi.


KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER