ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Ağustos 2013 Cuma 14:43

Sürat Kargo’dan serinleten kampanya


Sürat Kargo, kamu personeline ve fındık üreticilerine yüzde 30 indirim kampanyası başlattı.

Sürat Kargo, Türkiye geneli il ve ilçe merkezlerinin meşhur ve önemli ürünlerine dönük indirim kampanyası düzenledi. Kampanya kapsamında, Karadeniz'in fındığı yüzde 30 indirimle taşınacak. Fındık kampanyası 30 Ekim’e kadar devam edecek.

Kamu personelini de unutmayan Sürat Kargo, Türkiye geneli kamu personeline yüzde 30 indirim uyguladı. 31 Ekim tarihine kadar sürecek kampanya tüm kamu personelini kapsayacak. Kampanyadan faydalanmak için KAMU yazıp 4557’ye kısa mesaj gönderilmesi ve cep telefonuna gelecek şifrenin Sürat Kargo yetkililerine iletilmesi gerekiyor.

Sürat Kargo Karadeniz Bölge Müdürü Tuncay Engin, "Kargo taşımacılığına uyan tüm il ve ilçelerin meşhur ürünlerini dönemsel indirim kampanyaları ile Türkiye'nin her yanına taşıyoruz." dedi. Engin, "Amacımız ülkemizin her yanında olan meşhur tüketim maddelerini ve gıda ürünlerini tüm vatandaşlarımıza uygun ve kaliteli hizmet anlayışı ile ulaştırmak." diye konuştu. Türkiye geneli kamu personellerini de unutmadıklarını ifade eden Tuncay Engin, "Kamu personelimize yönelik kampanya başlattık. Kampanyamız 31 Ekim’e kadar devam edecektir.” açıklamasında bulundu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER