ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL17°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Mayıs 2013 Pazar 22:39

STSO başkanlık seçiminde Güven Kuzu güven tazeledi


Siirt Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) başkanlık seçiminde 499 oy alan Güven Kuzu, yeniden başkanlığa seçildi.

İki adayın yarıştığı seçimlerde mevcut başkan Güven Kuzu, 660 geçerli oyun 499'unu alarak 4'üncü kez başkanlığa seçildi. Seçimden sonra gazetecilere açıklama yapan Kuzu, üyelerinin teveccühüne teşekkür ederek, daha iyi, daha kaliteli hizmet vermek için ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdi.

Kuzu, "Daha önce olduğu gibi bundan sonra da en iyi hizmeti sunmaya gayret göstereceğiz. Vizyonumuz, Ticaret ve Sanayi Odası'nın kalitesini yükseltmek olacak. Üyelerimizin ve ilimizin sorunlarını yakından takip ederek, yerel, genel ve hükümet nezdinde ele alıp çözme noktasında her türlü katkıyı vermeye çalışacağız. Ankara'da güçlü bir lobi oluşturarak daha güzel, daha zengin ve yaşanabilir bir Siirt için oda olarak üzerimize düşen sorumluluğu daha fazla yerine getireceğiz. Bana oy veren vermeyen tüm üyelerimize teşekkür ederim." diye konuştu.

Kuzu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı yönetim kurulunda yer alan LİMAK Holding sahibi iş adamı Nihat Özdemir'in hangi konumda görev alacağı ile ilgili bir soruya, çarşamba günü meslek temsilcilerinin katılımıyla yapılacak oylamada belli olacağını ifade etti.

Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda yapılan seçimlerde, açılan 11 sandıkta 661 üye oy kullanırken, mevcut başkan Güven Kuzu 499, Abdulkadir Demirhan 160 oy aldı, 2 oy da geçersiz sayıldı. Kuzu, 1999 yılında seçildiği oda başkanlığını 14 yıldır yürütüyor.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER