ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Mayıs 2013 Perşembe 18:19

"Sporcuya desteklerimiz sürecek"

"Sporcuya desteklerimiz sürecek"


Samsun İlkadım Belediyespor Kulübü’nün yönetim, sporcu ve aileleri arasındaki birlik beraberlik yemeğine katılan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, sporu her platformda teşvik ettiklerini belirterek, desteklerinin süreceğini söyledi.

Gazi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen birlik beraberlik yemeğinde konuşan İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş, sosyal ve sportif alanlarda hizmet etmeye çalıştıklarını kaydetti. Sporla meşgul olan gençlerin disiplinli ve ahlaklı birey olarak topluma uyum sağladığını belirten Başkan Demirtaş, "Spor bir disiplin ve ahlak öğretisidir. Sporla meşgul olan gençlerimiz topluma faydalı bir birey olarak yaşamlarını devam ettirmektedirler. Kötü alışkanlıklardan uzak tutarak gençlerin topluma kazandırılmasında en önemli bir etken olan sporu, belediye olarak destekliyoruz. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin sporla meşgul olmasını teşvik ediyoruz." şeklinde konuştu.

İlkadım Belediyespor Kulübü Başkanı Sezai Onaran ise kulüp bünyesinde 14 branşta faaliyet gösterdiklerini hatırlatarak, "Kulüp olarak bize elde ettikleri başarılarla bu onur ve gurur tablosu yaşatan sporcularımıza ve onlarda büyük emeği bulunana ailelerimizle birlikte biz bir aileyiz. Bu mutlu gecede bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER