ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Şubat 2013 Cumartesi 11:37

Soyguncular kameralara aldırmadı

Pideciyi soyanlar güvenlik kameralarına aldırmadı


Aydın’da bir pideciye giren iki kişi, güvenlik kameralarına aldırış etmeden işyerini soydu. Çeşitli açılardaki kameralara takılan zanlılar, sadece bahşiş kutusunda ve kasadaki bozuk paraları alabildi.

Saat 05.00 sıralarında işyerinin önünde keşif yapan iki zanlı, kimsenin olmadığına kanaat getirince kapıyı zorlayarak içeriye girdi. Kasaya yönelen iki kişiden biri, eline geçirdiği naylon torbayla bahşiş kutusunu, sonra da kasayı açtı. Kasadan aldığı paraları arkadaşına verirken güvenlik kamerasını gördüğü halde aldırış etmedi. Daha sona ikisi birden çekmeceleri kurcaladı. Yaklaşık 10 dakika içeride kalan zanlıların sakin tavırları dikkat çekti. O sırada gazete dağıtım elemanının geldiğini görünce hızla kaçtılar. Dağıtım görevlisi ise önce dükkan açık zannederek içeriye seslendi. Kimsenin olmadığını anlayınca sahibine haber verdi.

İşyerindeki bahşiş kutusundan ve kasadan 80 liraya yakın para çalındığı tespit edildi. Polis, elde ettiği görüntülerden hırsızları tespit ederek yakalama çalışması başlattı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER