ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Mayıs 2014 Cuma 14:44

Sosyal medya onu konuştu!

Sosyal medya onu konuştu!

Sosyal medya, maden faciasıyla gündeme gelen Soma Maden Holding'in PR ajansı Accord İletişim'in başkanı Sema Demiral'i konuştu.


Accord İletişim şirketinin sahibi Sema Demiral kimdir? Soma Holding'in de PR ajansı olan Accord İletişim'in başkanı olduğu ortaya çıkan Sema Demiral, bugünkü basın toplantısında en çok dikkat çeken isimlerden biri oldu.

Soma Holding patronu Alp Gürkan ve şirket yetkilileri tarafından yapılan basın açıklamasında gazetecilere yönelik sert tavırlarıyla adından söz ettiren ve bir anda sosyal medyanın da gündemine oturan Sema Demiral'ın, aralarında Soma Maden Holding'in de bulunduğu firmaların halkla ilişkiler ve kurumsal iletişim çalışmalarını yöneten Accord İletişim'in ajans başkanı olduğu ortaya çıktı.

Soma Maden Holding'in düzenlediği basın toplantısı sırasındaki çıkışları sebebiyle kısa süre içerisinde Twitter'da en çok konuşulan konu başlıkları arasına giren Sema Demiral, aralarında sanat, siyaset ve medya camiasından birçok ünlü ismin de bulunduğu kişiler tarafından eleştirilerin odağına yerleşti.

İşte sosyal medyada o ajans başkanı hakkında yapılan yorumlar:

Erbatur Erdivan ‏@erbaturerdivan

Sema Demiral takındığı tavır'la şirketinin tanıtımına bir şekilde destek olmuş oldu. baksanıza her yerde o ve şirketinin ismi ne kadar hoş?

NESİBE ŞEN ‏@NSBSEN 

"Sema Demiral" bu çıkışından sonra buda başdanışman olur kesin!!! 

Piyarcı ‏@piyarci 

Soma Holding'in krizini kendi krizine de çeviren Accord'u ve Sema Demiral'ı da kutlamak lazım..

melis alphan ‏@melisalphan 

Şu anda basın toplantısında gazetecileri azarlayan kadın Sema hanım AKP 'nin resmi PR ajansının sahibi, ajansın gizli ortağı da Erol Olçak.

Halkla İlişkiler @PRplatformu 

Genç iletişimci adayı kardeşlerimiz, #Soma Holding basın toplantısını "Basın Toplantısı nasıl OLMAMALIDIR" bağlamında incelemenizi öneririz.

Seyda Taluk @seydataluk 

İletisim fakultelerinde ornek olarak tartisilmasi gerkn bir basin toplantisi. Tam bir rezalet...

ACCOR İLETİŞİM TARİHÇESİ ŞAŞIRTTI

İşte şirketin internet sitesinde yer alan tarihçesi:

Accord İletişim Yönetim Danışmanlığı; 1997 yılında, iletişime yönelik etkin, yaratıcı fikir ve uygulamalardan oluşan, sonuç odaklı, sürdürülebilir çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur.

Accord, iletişimin tüm enstrümanlarını doğru ve planlı şekilde kullanarak, iş ortakları olarak gördüğü müşterilerinin halkla ilişkiler çalışmalarına yönelik tüm faaliyetlerini planlar ve yürütür. Accord halkla ilişkilere yönelik planlama ve uygulama stratejileriyle, ölçülebilir değerler yaratır." 

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER