SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Aralık 2014 Pazar 13:53

Soda şişelerinden işyerine dekor yaptı

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/soda-siselerinden-isyerine-dekor-yapti-1494148-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/soda-siselerinden-isyerine-dekor-yapti-1494148-622x360.jpg
Soda şişelerinden işyerine dekor yaptı

Kırklareli’nde kafe işleten inşaat teknikeri Murat Erol, 4 yılda biriktirdiği soda şişelerini kullanarak işyerinin duvarına dekor yaptı.


Kırklareli’nde kafe işleten inşaat teknikeri Murat Erol, 4 yılda biriktirdiği soda şişelerini kullanarak işyerinin duvarına dekor yaptı. Soda şişelerini görenlerin oldukça şaşırdığını anlatan Erol, "Değişik ve benzeri olamayan bir mekan yaratmak istedim, soda şişeli duvarlar görenleri şaşırtıyor" dedi.

Kırklareli’nde babasından kalma kafeyi işleten Murat Erol, 4 yıldan bu yana biriktirdiği soda şişelerini işyerinin duvarlarında dekor olarak kullandı. İnşaat teknikeri olduğu için farklı bir tasarım yapmak istediğini belirten Erol, şöyle konuştu:

"Bunları duvarda dekor olarak kullanmak istedim. Yaklaşık 10 bin soda şişesini duvara yapıştırarak değişik bir tasarım ortaya çıkardık. Gelen müşteriler soda şişelerini gördüklerinde oldukça şaşırdı. Ama çok da beğenildi. Duvar harcının içine yarı gömülü olarak yaklaşık 10 bin soda şişesini kullandık."KAYNAK:
DHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

MOBESEye bu defa acı değil mutluluk yansıdı

SONRAKİ HABER

Cinayet sanığının ağabeyi öldürüldü

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.