ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Nisan 2013 Salı 16:55

Sivas'ta trafik kazaları MOBESE kameralarda


 Sivas'ta meydana gelen trafik kazalarından bazıları, MOBESE kameralarınca kaydedildi.
     İl Emniyet Müdürlüğü, kent merkezinde farklı tarihlerde meydana gelen yaralamalı ve maddi hasarlı 12 trafik kazasına ilişkin görüntüleri basınla paylaştı.
     Görüntülerde, Atatürk Caddesi PTT Müdürlüğü yanında bir otomobilin park halindeki taksiye çarpması, Halifelik Kavşağı'nda otomobille motosikletin çarpışması yer alıyor. Kılavuz Mahallesi Çevre Yolu Kavşağı'nda tırla traktörün, yine aynı kavşakta otomobille minibüsün çarpışması da görüntülere yansıyor.
     İstasyon Caddesi'nde yaya geçidinden yolun karşısına geçmeye çalışan kişiye otomobilin çarpmasının yer aldığı görüntülerde, Otogar Köprüsü'nde yol çalışmasının devam ettiği alanda iki otomobilin çarpışması da görülüyor.
     Görüntülerde ayrıca, Terminal Kavşağı ve İstasyon Caddesi'nde otomobillerin çarpışması, Atatürk Caddesi 4 Yol Kavşağı'nda ışıklarda yavaşlayan otomobile arkadan gelen otomobilin çarpması da yer alıyor.
     Toptancılar Kavşağı'nda otomobille panelvan tipi aracın çarpışması ile Yenimahalle Kavşağı'nda kontrolden çıkan bir otomobilin refüjü aşıp karşı şeride geçerek otomobille çarpışması da MOBESE kameralarınca kaydedilen görüntüler arasında bulunuyor.
    

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER