ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Mart 2014 Çarşamba 12:51

Şişli’de yangın paniği


Şişli’de 10 katlı binanın bodrumun katında yangın çıktı. Otopark ve depo olarak kullanılan bodrum kattaki yangın paniğe yol açtı. Yangına Şişli, Beyoğlu, Mecidiyeköy ve Beşiktaş itfaiye ekipleri müdahale etti.

Olay, Fulya Mahallesi Prof. Dr. Bülent Tarcan Caddesi üzerinde bulunan 10 katlı binanın otoparkında saat 12.00 sıralarında meydana geldi. Depo olarak kullanılan yaklaşık 400 mertekare genişliğindeki bodrum katında yangın çıktı. Çıkış sebebi henüz belirlenemeyen yangın dolayısıyla binadan yoğun duman çıkmaya başladı. Vatandaşların ihbarıyla yangın adresine Mecidiyeköy itfaiye ekibi sevk edildi. Olay yerine ulaşan itfaiye grubu yetersiz kalınca Şişli, Beyoğlu ve Beşiktaş’tan da aynı yere ekipler gönderildi. Binada çalışanlar yangın sebebiyle kendilerini dışarı attı.

Görgü tanıkları yanana yerin otopark ve oyuncak deposu olarak kullanıldığı bilgisini verdi. Binada çalışan vatandaşlar yangında herhangi bir yaralananın olmadığını söyledi. İtfaiyenin yangın mahalindeki çalışması sürüyor. Yangının otoparktaki bir otomobilin yanması sonucu çıkmış olabileceği öne sürüldü.


 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER