ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Temmuz 2014 Pazar 20:42

Şişli'de dehşete düşüren anlar

Şişlide dehşete düşüren anlar

Şişli’de dün yağan şiddetli yağmur nedeniyle yaşan göçük saniye saniye görüntülendi.


Şişli’de dün yağan şiddetli yağmur nedeniyle yaşan göçük saniye saniye görüntülendi. Dehşete düşüren görüntülerde bir sitenin duvarı ve ağaçlar, büyük bir gürültü ile çöktü.

İstanbul’da dün etkili olan sağanak yağış, Şişli’de bir sitede göçüğe neden oldu. Yağışlarla birlikte oluşan çukur, sitenin duvarını ve ağaçları yuttu. Dehşete düşüren olay amatör bir kamera tarafından saniye saniye görüntülendi. Vatandaşların büyük panik yaşadığı olayda şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı. Göçük yaşanan bölgede bulunan bir araba ise çukura düşmekten kılpayı kurtuldu.

Dehşete düşüren olayın ardından belediye ekipleri bugün siteye gelerek çalışmalara başladı. Olayı yaşayan vatandaşların ise tedirgin oldukları görüldü.

Site sakini Nurcan Onur, "Dün bir afet yaşandı. Allah korusun apartman çökebilirdi" dedi.

Erkan Nayır ise "Ramazan günü bizi Allah korudu. Büyük bir faciadan dönüldü. Ana rögar hattı vardı. Dünkü yağmurla birlikte patlama yaşandı. Az daha insanlar gidiyordu. Arabaları zor kurtardık. Duvar falan çöktü. Ağaçlar gitti. Yetkililerden çözüm bekliyoruz. Burada insanlar olsaydı ne olacaktı" ifadelerini kullandı.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER