ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ağustos 2013 Perşembe 15:53

Şırnak'ın yeni valisi Hasan İpek görevine başladı


Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün onayladığı son kararname ile Şırnak Valiliği'ne atanan Hasan İpek, şehre gelerek göreve başladı.

Vali Hasan İpek için Şırnak Valiliği bahçesinde resmi karşılama töreni düzenlendi. Törene kurum müdürleri ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı. Törende konuşan Vali Hasan İpek, düzenlenen törenden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, herkese teşekkür etti. Vali İpek, “Türkiye Acil Durum Yönetimi Genel Müdürü'ydüm. Bu bölgede sel felaketi olmuştu. 7 bakanla beraber buraya gelmiştik. Nasibimiz bugün burada görev yapmakmış." diye konuştu.

Şırnak’ta çok güzel işler başaracaklarını anlatan Vali İpek, "Hep beraber başaracağız. Barış süreci gibi şanslı bir dönemde geldim. Barış sürecini sonuçlandırmak, sizlerin ve bütün Şırnaklıların, kamu görevlilerinin, burada yaşayan insanlarımızın sayesinde mümkün olur. Benim birinci hedefim, daha önce çalıştığım yerlerde de bu olmuştu burada da bu olacak, o ilde yaşayan insanların azami seviyede mutluluklarını sağlamak.” ifadelerine yer verdi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER