ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Temmuz 2013 Çarşamba 21:13

Sincanlı hanımlara birlik iftarı

Sincanlı hanımlara birlik iftarı


Sincan Belediyesi, Kent Meydanı’ndaki Hanımlar Konağı'nda hanımlara iftar yemeği verdi. İlçedeki hanımların katıldığı iftar sofrasında gönül köprüleri kuruldu, dualar edildi, oruçlar açıldı.

Eski Pazar pazarı yerine yapılan Kent Meydanı'ndaki Hanımlar Konağı'nda da bir iftar yemeği veren Belediye, ilçedeki hanımları bir araya getirdi. Birlik beraberlik ve dayanışma içinde aynı masada oruçlarını açan hanımlar, iftar yemeği için Sincan Belediyesi'ne teşekkür etti.

İftar yemeğinde konuşan Fatma Ateş, “Biz hanımların bu iftar sofrasında bir araya gelmesi birlik ve beraberlik açısından çok önemli. Burada kocaman bir aile olduğumuzu ve birbirimizi nasıl özlediğimizi anladım. Bu sofrada bir araya gelip hep birlikte oruç açmak gerçekten tarifsiz bir duyguydu. Bu hayırlı hizmet için Sincan Belediye Başkanımız Doç. Dr. Mustafa Tuna’ya çok teşekkür ederim.” dedi.

Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna da “Hanımlar içinde bir iftar yemeği düzenleyerek onları da bu anlamlı ayda bir araya getirmek istedik. Bunun için de yeni hizmete açtığımız Hanımlar Konağımızı tercih ettik. Hanımların da hayır dualarını almak bizi çok mutlu etti. Rabbim, tüm vatandaşımızın dualarını, oruçlarını kabul etsin.” diye ifade etti.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER