ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Rüzgarlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Ekim 2013 Cuma 16:01

Siirtsporlu futbolculara moral yemeği verildi


Siirt Özel Celal Değer Koleji yönetimi, Ankara Demirspor maçı öncesi Siirtsporlu futbolcuları yemekte ağırladı.

Siirt Vali Yardımcısı Mustafa Pala, Siirtspor yönetimi ve futbolcuların da katıldığı yemekte bir konuşma yapan Özel Celal Değer Koleji Müdürü Abdurrahman Günger, Siirtspor yönetimi ve futbolcularını ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade etti. Futbolda her şeyden önce güzel ahlakın geldiğini ifade eden Günger, “En büyük hayalimiz takımımızı bir üst ligde görmektir. İnşallah bu hayalimiz gerçek olur. Siirtsporlu taraftarlar da maçlarda takımlarını desteklemesi gerekir. Bu amaçla bugün başta Sayın Valimiz olmak üzere Siirtspor yönetimi ve futbolcuları ağırlamaktan büyük onur duyduk.” diye ifade etti.

Vali Yardımcısı Mustafa Pala da konuşmasında, Siirtsporun daha başarılı olması için büyük gayret serf ettiklerini belirterek, “Futbolda ahlak çok önemlidir, futbolu güzelleştiren de budur. Saha içinde ister istemez bazı sorunlar yaşayabilirsiniz ama bunu dışa yansıtmak yanlış olur. Hakemin verdiği karar ne olursa olsun buna saygı duyulmalı. Atatürk’ün dediği gibi, ‘ben sporcunun zeki çevik ve aynı zaman da ahlaklısını severim’ sözü tüm futbolcular için geçerlidir. Bu nedenle bu etkinliği tertipleyen Özel Celal Değer Koleji yöneticilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Siirtspor yönetimi, Özel Celal Değer koleji Müdürü Abdurrahman Gülger’e imzalı forma hediye ederek, bir araya gelmekten mutlu olduklarını dile getirdiler. Etkinlik, verilen yemeğin ardından sona erdi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER