ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Şubat 2013 Pazar 12:36

Sierra’nın bulunduğu yerde incelemeler sürüyor

Sierranın bulunduğu yerde incelemeler sürüyor


Fatih’te, ABD’li Sarai Sierra’nın cesedinin bulunduğu yerdeki incelemeler devam ediyor. Geniş bir alanı emniyet şeridiyle kapatan polis, incelemelerinde eğitimli polis köpeklerini de kullanıyor. Polis, olay yeri yakınlarındaki şüpheli şahısları da kimlik kontrolünün ardından polis merkezine götürdü.

Fotoğraf çekmek için geldiği İstanbul’da kaybolan ABD’li Sarai Sierra, Sarayburnu’daki surlarının dibinde dün ölü olarak bulundu. Sierra’nın cesedi, olay yerindeki gerekli incelemelerin ardından önce İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna ardından da Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Sarai’nin kocası Steven Sierra da hastaneye gelerek eşinin cenazesini teşhis etti.

OLAY YERİNDEKİ İNCELEME SÜRÜYOR

Polis ekipleri, cesedin bulunduğu yerde titiz bir çalışma başlattı. Olayla ilgili hiçbir detayı atlamak istemeyen polis ekipleri, çalışmalarına gece ara verdi. Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, saat 07.30’de Sierra’nın cesedinin bulunduğu yerdeki incelemelerine yeniden başladı.

Cesedin bulunduğu yeri ve çevresini emniyet şeridiyle kapatan polis, eğitimli köpeklerin de yardımıyla incelemelerini sürdürüyor. Polis çalışmalarını özellikle surların demir yolu tarafındaki iç kısımda yoğunlaştırmış durumdu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER