ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL33°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Haziran 2013 Salı 11:27

SGK Siirt İl Müdürlüğü'ne yeni hizmet binası yapılacak

SGK Siirt İl Müdürlüğüne yeni hizmet binası yapılacak


 Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Siirt İl Müdürü Abdülkadir Ayluçtarhan, yeni hizmet binalarının en kısa sürede yapılacağını söyledi.

    Yeni Mahalle'de kendilerine tahsis edilen 4 bin metrekarelik bir arazi üzerinde yapılacak yeni hizmet binasının TOKİ tarafından yapılacağını söyleyen Ayluçtarhan, “Halen Kızılay İş Merkezi'nde kiraladığımız katlarda hizmet veriyoruz. Burasının bir iş merkezi olması ve bu amaçla yapılmamış olması nedeniyle hizmet vermede sıkıntılar yaşanabiliyor, hizmet kalitesi düşüyor. Bunu aşabilmek için amaca uygun bir binaya ihtiyacımız var. Yeni Mahalle'de üniversitemizin merkez yerleşkesi civarında ki bize tahsis edilen arsada TOKİ tarafından modern bir hizmet binası yaptırılacak." dedi.

    Toplumun tümüne hizmet veren bir kurum olduklarını kaydeden Abdülkadir Ayluçtarhan, "Bu nedenle gelen engelli vatandaşlar dahil bütün vatandaşlara en iyi hizmetin verilebileceği bir binaya da ihtiyacımız var. En kısa zamanda binanın tamamlanması için çaba harcayacağız. Yeni binanın tamamlanması ile birlikte vatandaşa daha çabuk ve daha kaliteli hizmet verebileceğiz.” şeklinde konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER