ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Nisan 2013 Perşembe 17:00

Sevgi Market’e perakendeci desteği


Bursa Yıldırım Belediyesi’nin sosyal belediyecilik projesi Sevgi Market’e yardımlar sürüyor. Sevgi Market’e son olarak Perakendeciler Derneği’nden bir kamyon yardım geldi. Türkiye Perakendeciler Federasyonu’nun İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlediği Perakendeciler Fuarı’nda sergilenen gıda ve temizlik ürünleri Sevgi Market’e bağışlandı. Kuru bakliyat, deterjan, temizlik gereçleri, gıda gibi çeşitli birçok kalemde malzemeyi Sevgi Market’e, Perakendeciler Dernek Başkanı Haşim Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri getirdi.

Yıldırım Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne getirdikleri malzemeleri Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin’e teslim eden Haşim Kılıç, sevgi market aracılığı ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardımda bulunmaktan ötürü büyük mutluluk duyduklarını, kendilerine bağışta destek olan tüm perakendecilere teşekkür ettiğini belirtti.

Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin’de yaptıkları bağış dolayısıyla tüm yöneticilere ve tüm perakendecilere teşekkür ederek, yapılan bağışlarla Sevgi Market’in her geçen gün daha da büyüdüğüne, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yapılan bağışlar sayesinde destek de bulunduklarına dikkat çekti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER