ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Haziran 2013 Perşembe 18:02

SELİS’ten web tasarım ve bilgisayar sertifikası


Batman Belediyesi SELİS Kadın Danışmanlık Merkezi, 3 ay süren web tasarım ve bilgisayar işletmenliği kurslarından başarıyla geçen 21 kadın kursiyerine sertifikalarını düzenlediği bir tören ile verdi.

    SELİS Kadın Danışmanlık Merkezi’nde tören öncesi verilen kokteyle Belediye Başkan Yardımcısı Gülistan Akel, SELİS çalışanları, kursiyerler ve öğretmenleri katıldı.

    Kokteylden sonra düzenlenen sertifika töreninde konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Gülistan Akel, “Bu bizim açımızdan önemli. Bu kursların özellikle kadınlar tarafından ilgi görmesi SELİS kadın danışmanlık merkezi olarak aslında hedefimiz ölçüsünde çalışma yaptığımızın da göstergesi oluyor.” dedi.

    Kadınların bu çalışmalarını desteklediklerini belirten Akel, “Sizleri önemsiyoruz, birlikteliğinizi önemsiyoruz, çıkardığınız ürünleri, gösterdiğiniz başarıları önemsiyoruz ve sizleri kutluyoruz. Bu çalışmaya katılımınız, bu çalışma sonucunda başarı elde ediyor olmanız gerçekten hepimiz açısından mutluluk verici. Bundan sonraki çalışmalarımızda SELİS olarak destek bekliyoruz. O açıdan sizler bizler için önemlisiniz, bundan sonraki iletişimimiz ve hukukumuz da devam edecek.” şeklinde konuştu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER