ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Temmuz 2013 Cumartesi 10:21

Selimoğlu: "En büyük hayalimi gerçekleşiyorum"


Hatay'ın Dörtyol ilçesine bağlı Yeşilköy beldesinde, Toplumsal Gelişim Merkezi'nin temeli dualarla atıldı. Törende konuşan Yeşilköy Belediye Başkanı Fatma Görgen Selimoğlu, 28 bin metrekare açık ve 3 bin metrekare kapalı alana sahip olacak merkezin, 350 günde tamamlanacağını söyledi.

Başkan Selimoğlu, "Önceliklerimizi bir sıra içerisinde tek tek hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyorum. İlk olarak hizmet binası demiştim, onu yaptık. Sonraki en büyük hayalim de beldeme tam donanımlı, her türlü yaşam alanı düşünülmüş, ferah ve nezih bir mekan yapmak, bu mekanın içinde de özellikle beldemin en çok ihtiyaç duyduğu bir düğün salonunu oluşturmaktı. 350 gün sonra bu hayalimi de gerçekleştireceğim. Bunu hemşehrilerimin bana olan güveni ve desteğiyle başardığımı vurgularken yaptıklarımızın yapacaklarımıza teminat olduğunun da bilinmesini istiyor, daha büyük sorumluluklara, daha büyük hizmetlere talip olduğumuzu, Hatay’ın hizmetinde olduğumuzun da bilinmesini istiyorum." dedi.

Törene AK Parti Hatay milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Orhan Karasay ve Adem Yeşil, Dörtyol Kaymakamı Hacı Hasan Özyiğit, Belediye Başkanı Fadıl Keskin, çevre belediye başkanları, daire amirleri, işadamları ve diğer vatandaşlar katıldı. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER