ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Ağustos 2013 Salı 13:40

Sele kapılan kayınvalidenin cesedi bulundu, gelini aranıyor


 Trabzon'da dün sele kapılarak kaybolan Taşdelen köyünden Şakire Ateş'in cesedine ulaşılırken, gelini Neriman Ateş'in aranmasına devam ediliyor.

Konuyla ilgili bilgi veren Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, "Heyelan sonrası kapanan Yomra Özdil bağlantı yolu birçok yerinden kopmuş durumda. Bu yol kısmen temizlendi ve kontrollü olarak trafiğe açıldı. Selden zarar gören köylerimizin acil olarak içme suyuna ve yiyeceğe ihtiyacı var. Greyderlerimiz yolların üzerini temizliyor, içme suyu, yiyecek ulaştırmaya çalışıyoruz. Gülyurdu, Kömürcüler, Kayabaşı, Şanlı ve Pınarlı köylerinin yolları kapalı. Gelen acil isteklere göre iş makinalarımızı yönlendirip yolları açıyoruz." dedi.

Trabzon'un doğusundaki Yomra, Arsin ve Araklı ilçelerinde dün öğleden sonra etkili olan şiddetli yağış sele dönüşmüştü. Yağış anında fındık topladıkları belirtilen iki kadın sele kapılarak kaybolmuştu. Sabah yapılan aramalar sonucu Taşdelen köyünden Şakire Ateş'in cesedine ulaşılırken, gelini Neriman Ateş'in aranmasına devam ediliyor.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER