ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Nisan 2013 Cumartesi 17:40

Selam filmini Patnos'ta ilçe protokolü izledi


Açlığın ve fakirliğin yaşandığı ülkelere gözlerini kırpmadan giden fedakar öğretmenleri anlatan Selam filmi, Ağrı'nın Patnos ilçesinde Patnos Belediye Kültür Merkezi'nde sinemaseverlerle buluştu.

Patnos Genç İşadamları Derneği tarafından düzenlenen organizasyonla 'Selam' filmi ilçe protokolü tarafından topluca izlendi. İlk gösterime; Patnos Kaymakamı Üzeyir Yılmaz, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Işık, Patnos Emniyet Müdürü Cüneyt Yaman, kamu kurumu yöneticileri ve STK temsilcileri katıldı.

Patnos Genç İşadamları Derneği Başkanı Mustafa Açık, Selam filmini Patnosluların izleyebilmesi için şehir dışından sinema gösterim aracı kiraladıklarını belirterek, "Yetkililerden en kısa zamanda ilçemize sinema kurmalarını istiyoruz." dedi.

Patnos Genç İşadamları Derneği (PAGİAD) Genel Sekreteri Gökhan Mutçalı ise eşini ve çocuklarını anne ve babasını arkasında bırakıp haritada ismini bile bilmedikleri ülkelere hizmet etmek için giden fedakar öğretmenlere minnet borcumuzun olduğunu söyledi.

Patnos'ta 3 gün boyunca gösterimde kalacak olan film: her gün saat 10.00 12.00- 14.00 16.00 ve 18.00'de gösterimde olacak. Filmi üç günde 3500 kişinin izlemesi bekleniyor.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER