ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Mayıs 2013 Pazartesi 17:49

“Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışması

“Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışması


Güney Marmara Bölgesi’nde 2,5 milyona yakın müşterisiyle elektrik dağıtım işini yürüten Uludağ Elektrik Dağıtım AŞ (UEDAŞ), sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde fotoğraf yarışması düzenliyor. “Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışmasıyla, şehrin ışıklarını en iyi yansıtan fotoğrafları ve kullanıcıları sürpriz hediyeler verilecek.
Yarışma başvurularının internet üzerinden yapılabildiğini belirten UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce, sosyal sorumluluk projelerinin artarak devam edeceğini söyledi.
UEDAŞ olarak yeni dönemle birlikte sosyal projelere daha fazla önem vereceklerini ifade eden Yüce, şunları dile getirdi: “Amacımız toplumsal katkımızı üst seviyelere taşımak. Bu fotoğraf yarışması ile ülkemizin her yerinden başvuruları alacağız. Yapılacak profesyonel jüri değerlendirmesi sonrasında birbirinden güzel hediyeler katılımcıların olacak.”
Son katılımın 15 Haziran olduğunu belirten Yüce, şu bilgileri verdi: “İster dijital fotoğraf makinesiyle ister cep telefonuyla çekilmiş görüntüler olsun, en güzel kareleri www.uedas.com.tr/sehrinisiklari adresine yükleyen herkes, onlarca hediyenin sahibi olma fırsatı yakalayacak. Antalya’da tatil imkânı, profesyonel fotoğraf makinesi, telefon, fotoğraf eğitimi gibi çok çeşitli hediyelerin yanı sıra, dereceye giren fotoğraflar sergilenme imkânına da sahip olacak. Birincilik ödülü olarak, Limak Limra Hotel Antalya 3 gün 2 gece her şey dahil tatil. İkincilik ödülü Canon EOS 1100 D fotoğraf makinesi, üçüncülük ödülü ise HTC Wildfire S Black akıllı telefon, mansiyon ödülleri ise 3 kişiye Photoworld Bursa Fotoğraf Eğitim Merkezi fotoğraf eğitimleri verilecek.”
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER