ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Mayıs 2013 Cuma 13:48

Şehit polis Bülbül, memleketiNE gönderildi

Şehit polis Bülbül, memleketiNE gönderildi


 Yol uygulaması sırasında 'dur' ihtarına uymayan şüphelileri takip eden polis aracının kaza yapması sonucu şehit olan polis memuru Turan Bülbül için Kırşehir Emniyet Müdürlüğü'nde tören düzenlendi. Şehit polis memurunun cenazesi törenin ardından memleketi Osmaniye'ye gönderildi.

    Törende konuşan Vali Özdemir Çakacak, şehit polise Allah'tan rahmet, yaralı polis memuruna acil şifalar diledi. İl Emniyet Müdürü Mustafa İncebay da şehide Allah'tan rahmet dileyerek,"Şehidimizin ailesine ve yakınlarına ne söylesek, ne yapsak acılarını hafifletemeyeceğimizi biliyorum. Allah mekânını cennet eylesin." dedi. Ayrıca İncebay, yaralı polis memuru Koca'nın tedavisinin ise Ankara'da Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde devam ettiğini belirtti.

    Şehit polis memurunun özgeçmişinin okunmasının ardından İl Müftüsü Mustafa Balık dua etti. Duanın ardından şehidin eşi Sibel Bülbül ve yakınları, tabuta sarılarak gözyaşı dökerken şehit polisin çocukların mahzun bakışları yürekleri burktu.

    Törene, Vali Özdemir Çakacak, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanı Mehmet Yeşilkaya, İl Emniyet Müdürü Mustafa İncebay, Garnizon Komutanı Jan. Alb. Türker Yılmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Şahin, şehit polisin mesai arkadaşları, askeri yetkililer ve çok sayıda kişi katıldı.

    Şehit polisin cenazesi toprağa verilmek üzere memleketi Osmaniye’ye gönderildi. 


KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER