ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Haziran 2013 Pazartesi 12:54

SATSO'da çevre paneli düzenlenecek


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO)'da 'Küresel İklim Değişikliği, Etkileri ve Bize Düşen Görevler' konulu çevre paneli düzenlenecek.

SATSO Çevre Komisyonu'nun Çevre Haftası etkinlikleri çerçevesinde düzenleyeceği panel yarın SATSO Meclis Salonu'nda gerçekleştirilecek. 'Küresel İklim Değişikliği, Etkileri ve Bize Düşen Görevler' konulu panele, Toyota Türkiye CEO'su Orhan Özer, Kolza CEO'su Göktan Gürcü, SATSO Çevre Komisyonu Başkanı Önol Taşöz, Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç.Dr. Mahnaz Gümrükçüoğlu panelist olarak katılacak.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, küresel iklim değişikliğinin ciddiyeti ve önemini, insan yaşamı üzerindeki etkileri ile toplumsal ve kişisel olarak bireylerin yapması gerekenlerin detaylı bir şekilde irdeleneceği panelin bugünün penceresinden gelecek nesillerin dünyasına bir bakış olarak nitelendirilebileceğini söyledi. Kösemusul, "Bizler bizden sonraki nesillere ne bırakmak istiyorsak bugün öyle ve ona göre yaşamalı ve şekillendirmeliyiz dünyayı. Bu itibarla söz konusu panele çevre dostu herkesi bekliyoruz." diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER