ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL29°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Nisan 2013 Salı 16:13

Satranççılardan Kozan Belediyesi'ne ziyaret


Adana Kozan Spor Satranç Lig Takımı Belediye Başkan Vekili Süleyman Halaçoğlu’nu ziyaret ettiler.

Geçtiğimiz günlerde Gaziantep’te yapılan satranç turnuvasında Akdeniz Bölge 9. su ve 23 Nisan’da Adana’da yapılan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Turnuvası’nda Kozan Spor Lig takımı sporcusu Hakkı Ata Özgüner ve takım arkadaşları ile yöneticileri Belediye Başkan Vekili Süleyman Halaçoğlu’nu ziyaret ederek Belediyeden satranç merkezi olabilecek bir yer istediler.

Başkan Vekili Halaçoğlu ile görüşen yönetici ve sporcular adına konuşan Türkiye Satranç Federasyonu Kozan Temsilcisi Halil Akyürek; “Türkiye’nin her yerinde satranç merkezleri bulunmaktadır. Bizlerde ilçemizde oldukça ilerleyen ve başarılı geçen satranç sporcuları için ilçemizde bir satranç merkezinin olmasını istiyoruz. Bu konuyu da Belediye Başkan Vekilimiz Süleyman Halaçoğlu’na ilettik” dedi.

Başkan Vekili Halaçoğlu ise; “Belediye Başkanımız konu ile ilgili yakından ilgileniyor, ayrıca başarılarından dolayı Kozan spor satranç Kulübü ile Gaziantep’de ve Adana’da derece alan sporcumuz Hakkı Ata Özgüner’i tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.”diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER