ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Nisan 2013 Salı 21:02

Saruhanlı AK Parti 2. Danışma Meclisi yapıldı

Saruhanlı AK Parti 2. Danışma Meclisi yapıldı


Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde AK Parti 2. Danışma Meclisi ilçe toplantısı yapıldı.

Toplantıya AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurtaş, İl Genel Meclisi Başkanı Hayrullah Solmaz, İl Teşkilat Başkanı Engin Yüksel, İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, İlçe Başkanı Fahrettin Ayçiçek ve partililer katıldı. Açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Fahrettin Ayçiçek, "Sayın Başbakanımızın ısrarla her türlü riski göze alarak milli birlik ve kardeşlik projesinin hayata geçirilmesi için mücadele veriyor. Bu proje gerçekleşirse ki, Allah'ın izniyle gerçekleşecek, ülkemizde artık şehit haberleri alınmayacak, anaların gözyaşı akmayacak ve kundaktaki bebeklerimiz babasız kalmayacak. Yıllardır dağlara taşlara milyarlarca liralık harcanan servetimizi artık ülkemizin daha çağdaş, daha güçlü bir Türkiye olması için harcanacak." dedi.

"Dedelerimizin, ecdadımızın kanlarından rengini almış canımızdan aziz ve kıymetli olan ay yıldızlı bayrak muhalefetin değil 75 milyon insanın" diyen Ayçiçek, şunları söyledi: "Muhalefet partileri bayrağın arkasına sığınarak siyaset yapacaklarına o bayrağa rengini veren aziz milletin torunlarına, 2000’lı yıllarda bankaları batırarak nasıl hortumladıklarının hesabını versin. Feryatlarından da anlaşılıyor ki artık oynayacak kozları kalmadı. Çünkü ülkemiz asırlar öncesindeki kardeşlik, birlik ve beraberlik ruhunu yeniden diriltiyor."

AK Parti Manisa Milletvekili Muzaffer Yurttaş da "Halkımızla beraberiz. Onların dertlerini, problemlerini, tasalarını ve sevinçlerini yerinde görmek ve birlikte paylaşmak için sizlerle birlikte oluyoruz. Bugün de istişare ve değerlendirme toplantısı için AK Parti ailesiyle bir araya geldik." şeklinde konuştu.

Milletvekili Yurttaş’ın bu konuşmasından sonra toplantının geri kalan kısmı basına kapalı şekilde devam etti. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER