ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Sisli
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Haziran 2013 Salı 17:44

Sarıçam’da asfalt çalışması devam ediyor


Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, çalışmalarını yoğunlaştırdıkları Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde 70 sokakta 50 bin metre kare asfalt döktüklerini söyledi.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ndeki çalışmaları büyük oranda tamamladıklarını belirten Zenbilci, ekiplerin Orhangazi Mahallesi’ne geçtiğini belirtti. Bu yıl tüm mahallelerde asfalt çalışmalarını tamamlamak için yoğun bir çaba harcadıklarını ifade eden Zenbilci, “Mehmet Akif Ersoy’da mart ayının son haftasından beri 70 sokak asfalt ile kaplandı. Bu mahallede yaklaşık 50 bin metrekare asfalt yol yapılırken 10 bin metre kare kaldırım çalışması gerçekleştirildi. Halen 10 ayrı sokakta kaldırım ve yol çalışması devam ediyor. Birkaç gün içinde bu mahallemizde yapılmadık sokak kalmayacak.” dedi.

Halen, Buruk, İstiklal ve Cumhuriyet mahallelerinde asfalt çalışması yürüttüklerini dile getiren Zenbilci, “Ekiplerimiz Orhangazi mahallesinin doğu kısmında yaklaşık 40 sokakta asfalt çalışmasına başladı. Burada bir süre önce kaldırım ve bordür yapmıştık. Orhangazi Mahallesi sakinleri bundan sonra daha kaliteli yoldan ulaşım imkanı sağlayacak.” dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER