ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Kuvvetli Sağanak
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Ağustos 2013 Çarşamba 16:47

Sarıçam'da asfalt çalışmaları sürüyor

Sarıçamda asfalt çalışmaları sürüyor


Sarıçam Belediyesi ekipleri 7 ayrı noktada yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Belediye 4 yılda bin 500 civarında sokağı asfaltladı.

Belediye Başkan Ahmet Zenbilci, yaklaşık dört buçuk yıldan beri ilçenin şehirleşmesi adına önemli hizmetler yaptıklarını söyledi. İlçenin tüm mahallelerinde hizmet atağına devam ettiklerini belirten Başkan Zenbilci, Yeşiltepe Mahallesi ikinci etap asfaltlama çalışmalarını Zeytinlik bölgesinde sürdürdüklerini kaydetti.

Mahallede, bir yandan kaldırım ve bordür çalışmaları sürerken, belediye sınırları içinde 20’ye yakın sokakta sıcak asfalt döküldüğünü ifade eden Başkan Ahmet Zenbilci, Yeşiltepe’nin ardından Beyceli Mahallesi’ne geçileceğini aktardı. Bu çalışmaların ardından Sarıçam’ın merkez mahallelerindeki yol çalışmalarının tamamlanacağını dile getiren Zenbilci, “Daha sonra Sarıçam’ın en eski mahallesi olan Mehmet Akif’teki yolları yenileyeceğiz. Daha sonra Remzi Oğuz Arık, Yıldırım Beyazıt, Şahintepe ve diğer mahallelerin yeni yerleşim alanlarında eski yolları tekrar yapacağız.” dedi.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER