ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Şubat 2013 Çarşamba 14:49

"Samsunspor'un reçetesi oluşturulmalı"

"Samsunsporun reçetesi oluşturulmalı"


AK Parti Samsun İl Başkanı Fuat Köktaş, Samsunspor'un geleceği için mutlaka bir reçete oluşturulması gerektiğini söyledi. Yerel bir televizyon kanalında yayınlanan ‘Samsun Gol’ programına Samsunspor Başkanı Emin Kar ile birlikte katılan İl Başkanı Köktaş, Kartalspor galibiyetinin herkesin yüzünü güldürdüğünü belirtti.

Samsunspor kazandığı zaman herkesin yüzünün güldüğüne ve mutlu olduğuna tanık olduğunu ifade eden AK Parti İl Başkanı Köktaş, ikinci devrede oluşturulan yeni kadro ile Samsunspor’un ligde istediği yere geleceğine inandığını kaydetti. Başkan Köktaş, “Beraberlik alındığı zaman herkes sitem ediyordu. Fakat alınan galibiyetlerle bu beraberliklerin önemini şimdi herkes daha iyi anladı. Ligin en az yenilen takımlarından biriyiz. Geleceği düşünmek adına Samsunspor'un reçetesi oluşturulmalı özellikle borçlar ile ilgili olarak plan ve program yapılmalı. Nerden ne kadar gelecek, kime ne kadar ödenecek, takımın üstündeki temliği bulunanlarla konuşulup ne kadarı düşürülebilecek bunların bir program içinde reçetesi çıkarılmasının gerektiğini düşünüyorum" dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın Samsunspor'a büyük destek olduğunu vurgulayan Başkan Emin Kar ise ''2. devreye güçlü bir takım kurmak adına yaptığımız transferlerde sayın bakanımız Suat Kılıç'ın büyük katkılarını gördük. Bunun yanında milletvekilimiz Çağatay Kılıç ve AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş'a da desteklerinden ötürü kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Bilmediği konularda yazı yazanlar bizleri üzüyor. Yok şu kadar para gelmiş bu para nereye gitmiş gibi. Bizim veremeyeceğimiz hesap yoktur kongre günü de bunu tek tek kalem kalem açıklayacağız." ifadelerini kullandı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER