ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL32°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Kasım 2012 Pazartesi 10:27

Samsun'da ölen işçilerin ailelerine taziye

Samsunda ölen işçilerin ailelerine taziye


AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, memleketi Tekkeköy ilçesinde Eti Bakır İşletmeleri’ne ait gübre fabrikasında amonyak tankına monte edilirken düşen 300 tonluk kapağın altında kalarak can veren 5 işçinin ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Partisinin Çarşamba İlçe Başkanı Mehmet Köse ve partililer ile önce 5 çocuk babası Hüsamettin Taşsümer’in Yukarı Dodurga köyündeki baba evine giden Milletvekili Mustafa Demir, baba Süleyman Taşsümer ve diğer aile bireylerine başsağlığı diledi. Daha sonra ilçenin Çay Mahallesi'nde oturan işçilerden 4 çocuk babası Hüseyin Bayrak'ın evinde baba Mustafa Bayrak ile görüşen Demir, iş kazası sonrasında yaşanan ölüm ve yaralanmalardan dolayı üzüntülerini dile getirdi.

Yaşanan elim kazayla ilgili ailelerin acılarını paylaştığını dile getiren Demir, "Ölen işçilerimizin yakınlarına sabırlar, yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Üzüntümüz derin, ailelerimizin acılarını gönülden paylaşıyoruz. Hepimizin temennisi böyle acılar bir daha yaşanmasın." dedi.

Milletvekili Mustafa Demir, daha sonra kazanın yaşandığı Eti Bakır İşletmesi'ne giderek olay yerinde incelemelerde bulundu, yetkililerden bilgi aldı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER