ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Şubat 2013 Cumartesi 17:46

Samsun'da Bakan Kılıç’a sevgi seli


Memleketi Samsun’da bakanlık yatırımlarını inceleyip Çarşamba Gençlik Merkezi’nin temelini atan Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, akşam saatlerini de esnaf ziyareti yaparak değerlendirdi. Ziyarette bazı vatandaşların Bakan Kılıç’a olan sevgilerini çiçeklerle dile getirmesi, renkli görüntüler oluşturdu.

Samsunspor’da Emin Kar, kulüp yöneticileri ve futbolcularla bir araya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, AK Parti Samsun Milletvekili Çağatay Kılıç ve AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş ile Çiftlik Caddesi'nde esnaf ziyareti yaptı. Caddede yürüyen Bakan Kılıç, bebekleri sevip, çocuklarla yakın ilgilendi. Annelere ‘Bu Kaçıncı çocuğunuz’ diye soran Bakan Kılıç, bir yanıtını verenlere ‘Devamı gelir inşallah.” dileğinde bulundu.

Mağaza sahiplerine, esnaflara ve müşterilere 'hayırlı ve bol kazançlar' temennisinde bulunan Bakan Kılıç, bir grup gencin ‘Sayın Bakanım, Samsunspor’a sahip çıkın” diye seslenmesine “Ben sahip çıkıyorum. Siz de sahip çıkın, maça gelin” diye seslendi. Kendisiyle fotoğraf çektiren Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde okuyan kız öğrencilerle ayaküstü sohbet eden Bakan Suat Kılıç, öğrencinin hedefini öğrenince memnuniyetini Vali Hüseyin Aksoy ile paylaştı. Bakan Kılıç, “Hedefleri görüyorsunuz değil mi sayın Valim. Gençlere nasıl vizyon koyuyoruz. Tıp fakültesinde okuyorum, inşallah Sağlık Bakanı olacağım diyor.” ifadelerini kullandı.

Esnaf ziyaretine devam eden Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Samsun programına yoğun ilgi gösteren basın mensuplarına teşekkür etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER