ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Nisan 2013 Cuma 18:12

Samsun TSO’dan seçim açıklaması


Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreterliği, 4 Mayıs 2013 tarihinde yapılacak olan Meslek Komitesi ve Meclis Üyelikleri seçimleri hakkında üyeleri bilgilendirdi. Samsun TSO Genel Sekreterliği’nden yapılan açıklamada, konu hakkında gerekli bilgilendirmenin 27 Nisan 2013 tarihinde yazılı basında ilan yoluyla yapılacağını ifade etti.

İlanın haricinde daha geniş açıklayıcı bilgilere Oda’nın www.samsuntso.org.tr internet sayfasından ulaşılabileceği belirtilen açıklamada, şu ifadeler yer aldı: “Ayrıca, T.C. Samsun İlkadım 1 No’lu Seçim Kurulu Başkanlığınca kesinleşmiş seçmen listelerine de http://secim.samsuntso.org.tr adresindeki “Seçim Listeleri” uygulamasından ulaşılabilir.

Yetki belgesi almak isteyenler için odamız Ticaret Sicil Müdürlüğü 4 Mayıs 2013 açık olacak olup, belge talepleri karşılanacaktır. Daha fazla bilgi Genel Sekreterliğimiz ve Oda Sicil Müdürlüğünden alınabilir. Seçimlerin tüm üyelerimize ve camiamıza hayırlı olmasını diler, seçimlere katılacak üyelerimize başarılar dileriz.”

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER