ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL32°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Nisan 2013 Salı 10:53

Samsun TSO’da, meclis üyelerine teşekkür plaket verildi

Samsun TSOda, meclis üyelerine teşekkür plaket verildi


Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nda (TSO) 2009-2013 yılları arasında meclis üyeliği yapan 118 işadamına, hizmetleri karşılığında plaket verildi. 4 Mayıs’ta yapılacak oda başkanlığı seçimi öncesinde düzenlenen plaket töreninde Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, görev süresi boyunca kendisine destek veren meclis üyelerine teşekkür etti.

    Samsunum 1 Gemisi’nde gerçekleşen Samsun TSO teşekkür plaket törenine Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İl Emniyet Müdürü İsmail Türkmenli katıldı. Programda Samsun TSO Meclis Başkanı Sedat Demirci, TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ve Samsun Ticaret Borsası Başkanı Sinan Çakır tarafından 118 meclis üyesi, başkanlık divanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür plaketi verildi.

    Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu tören sonrasında yaptığı konuşmada, Şubat 2009’da göreve başladığını hatırlatarak 4 senelik başkanlığı boyunca meclis üyelerinden aldığı destekle hizmetler üretmeye çalıştığını söyledi. 52 meclis toplantısının tamamında oy birliği ile birlikte kararlar aldıklarını ifade eden Murzioğlu, “Bir tane oy çokluğu ile olan meclisimiz olmadı, bunun gururunu yaşıyorum. Bu güveni verdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Bu akşam göreve geldiğim günden bugüne kadar her zaman yanımızda hissettiğimiz Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımıza veda yemeğinde bizlerle birlikte oldukları için teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER