ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Nisan 2013 Salı 18:24

Samsun Ticaret Odası seçimi, 4 Mayıs’ta yapılacak

Samsun Ticaret Odası seçimi, 4 Mayısta yapılacak


Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, oda organ yenileme seçimlerinin 4 Mayıs tarihinde yapılacağını açıkladı.

    Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, oda organ seçimleri ile ilgili açıklamada bulundu. Başkan Murzioğlu, yönetim kurulunun 4 Nisan 2013 tarihli kararı ile organ yenileme seçimlerinin yapılması için İlkadım İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’na başvuru yapılması için karar aldığını söyledi. Başkan Murzioğlu, “Yapılan başvurumuzu inceleyen İlkadım İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı, odamız organ yenileme seçimlerinin 4 Mayıs cumartesi günü yapılmasına karar vermiştir.” dedi.

    Seçimlerde 36 meslek grubuna ait seçme ve seçilme hakkına haiz olanlar ile yalnız seçme hakkına haiz olanların listelerinin de Seçim Kurulu’nca incelendiğini kaydeden Başkan Murzioğlu, “Söz konusu listeler 12 Nisan tarihine kadar odamız zemin katında askıda kalacaktır. Seçim Kurulu’nca alınan karar gereği odamız meslek komiteleri ve meclis üyeleri asil ve yedek üyeleri seçimi 4 Mayıs Cumartesi günü hizmet binamızda gerçekleştirilecektir. Oylar sabah 09.00 ile akşam 17.00’a arasında kullanılacaktır. Bu vesile ile oda organ seçimlerimizin camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER