ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL31°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Şubat 2013 Cumartesi 15:55

"Samsun geleceğe sağlam adımlarla ilerliyor"


Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı AK Parti Samsun Milletvekili Mustafa Demir, Samsun’un yatırımlarını en hızlı tamamlayan ve geleceğe sağlam adımlarla ilerleyen il konumunda olduğunu söyledi.

AK Parti Samsun İl Teşkilatı’nın iki gün sürecek olan Teşkilat İçi Eğitim Programı Ordu’nun Fatsa İlçesi Yalçın Otel’de başladı. Eğitim programında ‘hükümet icraatları’ konulu konuşma yapan Milletvekili Mustafa Demir, AK Parti iktidarı döneminde Samsun’da tamamlanan ve devam eden projeler hakkında bilgi verdi. Samsun’un Türkiye’nin diğer illerine oranla yatırım konusunda önemli mesafeler kat ettiğini ve bu yükselişin de dikkat çektiğini belirten Demir, kentin eksiklerini gideren, alt ve üst yapı yatırımlarını tamamlayan, ekonomi, eğitim sağlık alanında gelişen, sorunlarını minimize eden bir yapıya kavuştuğunu kaydetti.

AK Parti icraatlarının anlatmayla bitirilemeyeceğine vurgu yapan Demir, konuşmasını şöyle sürdürdü: “AK Parti bir hizmet partisidir. Sorunlarını iyi bilen doğru yatırımlara odaklanan, geleceğin ihtiyaçlarını belirleyen, halkın taleplerini her yatırımında değerlendiren bir çalışma sistemiyle Samsun şuan Karadeniz’in en gözde illerinin başındadır. AK Parti çalışmalarını halkımıza çok iyi anlatmalıyız. Özellikle teşkilatlarımız halkımızın her sorusunu cevap verecek donanıma sahip olmalı. Hepimizin her konuda bilgi sahibi olması ve yatırımları takip etmesi gerekli. Yatırımlarını hızla tamamlayan, eksiklerini azaltan, yeni projelere yelken açan bir il profili önümüzde duruyor. Buna kim katkı sağlarsa halkımız hiçbir zaman unutmaz. Biz halkımızın yetki verdiği insanlarız. Bu vekaleti en iyi şekilde taşımamız ve yerine getirmemiz gerekli."

Demir, Samsun’un önünün açık olduğunu, bunun çok iyi bilinmesi gerektiğini, herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini de sözlerine ekledi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER