ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Eylül 2013 Çarşamba 17:24

Samsun Barosu Başkanı Anıl: Birliktelik ortamında kazanan Samsun olur

Samsun Barosu Başkanı Anıl: Birliktelik ortamında kazanan Samsun olur


Samsun Barosu Başkanı Avukat Necat Anıl, Samsunlu işadamlarının kentin en büyük gücünü oluşturduğunu söyledi.

        Samsun Barosu yönetimi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı'na ikinci kez gelen ve TOBB Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen Salih Zeki Murzioğlu ile TSO Meclis Başkanı seçilen Muharrem Durmuşoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Samsun Baro Başkanı Necat Anıl, TSO yönetimine kentin birlikteliğini sağlamak amacıyla yürüttükleri çalışmalardan ötürü teşekkür etti.

        Samsun TSO’nun çok iyi bir ekibe sahip olduğunun altını çizen Anıl, “Samsun’da kaynaşmayı, Samsun’un çizgisini yükseltmeyi isteyen bir ekibiniz var. Samsun’da sağlanan bu birlik beraberliğin devamı olduğu müddetçe, kentimizin daha iyi yerlere geleceği kaçınılmazdır. Birliktelik ortamından daima Samsun kazançlı çıkacaktır." dedi.

        Samsunlu işadamlarının kentin en büyük gücünü oluşturduğuna vurgu yapan Anıl, "Bu durum şehrimize olumlu yönde yansıyor. Sanayicilerimizin, yatırımcılarımızın iyi yerlerde olduğunu görmek bizleri çok mutlu ediyor. Sizler işveren ve ekmek verenlerin temsilcilerisiniz. Sizler ne kadar bol kazanırsanız, şehrimize de o kadar bol yatırım olacak. Allah tüm işverenlerimizin yardımcısı olsun. Allah ülkemize ve işverenlerimize zeval vermesin. Hem ülke olarak hem de Samsun olarak geleceğe umutla bakıyoruz." diye konuştu.

        MURZİOĞLU: HEDEFİMİZ DAHA MÜREFFEH VE KALKINAN BİR SAMSUN İNŞA ETMEK

        Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren TOBB Yönetim Kurulu üyesi ve Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ise hedeflerinin daha müreffeh, kalkınan ve sürekli büyüyen bir Samsun inşa etmek olduğunu söyledi.

        Murzioğlu, "Yürüttüğümüz tüm çalışmalar ve çabamız kentimizin daha iyi yerlere gelmesi için. Sizlerin de ifade ettiği gibi Samsun’da tüm kurum ve kuruluşlar arasında çok güzel bir birliktelik mevcut. Kentimizi daha iyi yerlere taşımak için el birliğiyle, gönül birliğiyle çalışmaya özen gösteriyoruz. Samsunumuz her yönüyle potansiyeli yüksek bir kent. Potansiyelimizi faydaya çevirebilmemiz için için herkesin el birliğiyle çalışmaya devam etmesi en büyük arzumuz. Günümüz dünyasında şehirlerin kalkınma kriterleri artık değişti. Kentler artık, üretim gücü, kalite ve ihracat kapasitesi gibi benzer kriterlerle değerlendiriliyor. İnşallah bu dönem kentimiz için yeni bir hamle dönemi olacak." ifadelerini kullandı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER